Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-430 Miejsce Piastowe, Rogi, ul. Długa 173
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Rogach
Prezes Klubu:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Albrycht
501 642 661
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Remiza OSP w Rogach
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9602 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 43 22 129:66
9600 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 40 10 120:30
9599 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 34 15 102:45
9604 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 23 26 69:78
9603 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 6 16 18:48
9605 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 3 10 9:30
9601 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 3 9 9:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
LKS II Turze Pole LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok 10:6 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LUKS Burza Rogi KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło LUKS Burza Rogi 1:10 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Burza Rogi 10:6 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LUKS Burza Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 16:00

13
LUKS Burza Rogi LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-03-13
g. 15:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2021-04-27
g. 18:00

16
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2021-05-22
g. 15:00

17
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2021-05-21
g. 17:00

18
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

19
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 10:8 Szczegóły
2021-05-19
g. 18:00

20
LUKS Burza Rogi LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 10:8 Szczegóły