Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki II Sanok
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki

Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Łącki
732 282 256
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9921 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 28 11 84:33
9916 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 25 11 75:33
9915 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 16 11 48:33
9917 Paweł Motyka Polska 07.03.1988 9 20 27:60
9924 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 4 3 12:9
9910 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 0 1 0:3
9925 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 0 4 0:12
9919 Piotr Piróg Polska 20.02.1983 0 0 0:0
9918 Marian Nowak Polska 26.01.1952 0 0 0:0
9911 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0
9214 Miłosz Wanielista Polska 05.01.2009 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
303
1
LKS Strażak Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 5:10 Szczegóły
2022-10-15
g. 15:00
310
2
SKT I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
318
3
KTS Brzozów SKT I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
324
4
SKT I LO Wiki II Sanok KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2022-11-19
g. 17:00
325
5
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 14:00
332
6
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 10:5 Szczegóły
2022-12-04
g. 13:30
341
7
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 10:3 Szczegóły
2022-12-10
g. 17:00
348
8
KS Nagórzany SKT I LO Wiki II Sanok 10:6 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
351
9
SKT I LO Wiki II Sanok KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:6 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
358
10
UKS Iskra Iskrzynia SKT I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 14:00
364
11
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 10:8 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły