Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 4, 38-422 Iskrzynia
Telefon:
606 781 934, 691 131 825
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 4, Iskrzynia (szkoła podstawowa)
Prezes Klubu:
Tomasz Wawrzkowicz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4060 Wojciech Czyż Polska 13.01.1981 25 8 75:24
4067 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 22 2 66:6
4066 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 19 6 57:18
4061 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 14 14 42:42
4064 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 7 11 21:33
10613 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 0 0 0:0
4057 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 0 0 0:0
4068 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 0 0:0
4056 Maciej Liput Polska 22.11.1990 0 0 0:0
4063 Hubert Lorens Polska 23.10.1992 0 0 0:0
4059 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 0 0 0:0
4065 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 0 0:0
4058 Dominik Cymerman Polska 13.08.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
306
1
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2022-10-08
g. 16:00
312
2
UKS Iskra Iskrzynia KS Nagórzany 10:4 Szczegóły
2022-10-29
g. 15:00
322
4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
330
5
KTS Brzozów UKS Iskra Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2022-11-26
g. 16:00
336
6
UKS Iskra Iskrzynia KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2022-11-29
g. 18:00
315
3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak Bratkówka 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 13:00
337
7
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 8:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 13:00
344
8
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
352
9
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
358
10
UKS Iskra Iskrzynia SKT I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2023-01-28
g. 16:00
363
11
UKS Iskra Iskrzynia KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:1 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły