Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-11, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
UKS TKKF MOSiR I Dukla 6:10 PKS Kolping III Jarosław

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Gałuszka - Kamil Pierzycki 1 3:0 (,11:7, 11:4, 11:8)
Piotr Krukar - Karol Angrys 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:5, 11:8)
Michał Olbrycht - Marcin Wałczyński 1 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 9:11)
Szymon Sporek - Antoni Rejterowski 1 0:3 (3:11, 8:11, 8:11)
J. Gałuszka / M. Olbrycht - M. Wałczyński / K. Pierzycki 1 3:2 (11:8, 11:8, 11:13, 10:12, 11:8)
P. Krukar / S. Sporek - A. Rejterowski / K. Angrys 1 2:3 (11:7, 9:11, 16:14, 6:11, 8:11)
Jacek Gałuszka - Karol Angrys 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:8, 10:12)
Piotr Krukar - Kamil Pierzycki 1 2:3 (11:8, 10:12, 10:12, 11:7, 7:11)
Szymon Sporek - Marcin Wałczyński 1 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 7:11)
Michał Olbrycht - Antoni Rejterowski 1 3:1 (13:11, 11:9, 8:11, 11:1)
Jacek Gałuszka - Marcin Wałczyński 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:5)
Michał Olbrycht - Kamil Pierzycki 1 2:3 (14:12, 7:11, 9:11, 11:4, 4:11)
Piotr Krukar - Antoni Rejterowski 1 1:3 (7:11, 7:11, 11:2, 8:11)
Szymon Sporek - Karol Angrys 1 0:3 (3:11, 12:14, 8:11)
Jacek Gałuszka - Antoni Rejterowski 1 3:1 (11:6, 11:7, 11:5)
Szymon Sporek - Kamil Pierzycki 1 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)