Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-27, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
UKS TKKF MOSiR I Dukla 10:4 UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Gałuszka - Maksymilian Miłoś 1 3:1 (9:11, 11:9, 16:14, 11:1)
Szymon Maciejewski - Arkadiusz Biestek 1 3:2 (7:11, 12:10, 12:14, 11:2, 11:7)
Szymon Sporek - Robert Stadnicki 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
Michał Olbrycht - Dariusz Drożdż 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 9:11)
J. Gałuszka / S. Maciejewski - A. Biestek / R. Stadnicki 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
M. Olbrycht / S. Sporek - M. Miłoś / D. Drożdż 1 3:2 (12:10, 7:11, 12:10, 7:11, 11:5)
Jacek Gałuszka - Arkadiusz Biestek 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:4)
Szymon Maciejewski - Maksymilian Miłoś 1 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 5:11)
Michał Olbrycht - Robert Stadnicki 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
Szymon Sporek - Dariusz Drożdż 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 5:11)
Jacek Gałuszka - Robert Stadnicki 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
Szymon Sporek - Maksymilian Miłoś 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:9)
Szymon Maciejewski - Dariusz Drożdż 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
Michał Olbrycht - Arkadiusz Biestek 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)