Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp III Łęki Dukielskie
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
UKS OLIMP Łęki Dukielskie,Łęki Dukielskie 64, 38-450 Dukla
Telefon:
695 550 569
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 569
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Ryczak
512 089 519
pietror@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro magnum sc, TAJFUN
Rodzaj piłek:
andro Speedball 3S 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3080 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 41 8 123:24
9408 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 34 13 102:39
3082 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 31 17 93:51
3081 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 20 12 60:36
3084 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 12 1 36:3
3085 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 4 6 12:18
3073 Dariusz Gościński Polska 04.09.1996 3 1 9:3
4319 Lena Gac Polska 20.01.2010 0 0 0:0
4320 Joanna Czaja Polska 12.05.2008 0 0 0:0
3087 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 0 0 0:0
3083 Henryk Śliwiński Polska 17.02.1955 0 0 0:0
3071 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 0 0 0:0
3088 Milena Szarek Polska 09.02.2009 0 0 0:0
3074 Bogusław Jastrzębski Polska 02.09.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Tornado Wrocanka 10:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 09:30

3
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

5
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec 10:0 Szczegóły
2018-12-22
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło UKS Olimp III Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2019-01-18
g. 17:00

8
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2019-02-23
g. 15:30

11
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 14:00

12
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:0 Szczegóły
2019-03-03
g. 14:00

13
UKS Olimp III Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-03-30
g. 15:00

16
UKS Tornado Wrocanka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

18
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp III Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły