Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Darowice Koniuszki
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Darowice 67, 37-734 Fredopol
Telefon:
604 934 594
E-mail:
malarczyk.jarek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Darowice 67, 37-734 Fredopol
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Malarczyk
604 934 594
malarczyk.jarek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
Donic (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS Tyczyn 14 23 187:65
2. PUKS Arka II Łętownia 13 23 159:75
3. STS Jordan Wola Mała 14 19 148:104
4. LKS Darowice Koniuszki 12 16 135:81
5. LKS Strażak Sośnica 12 12 98:118
6. LKS Jar II Kielnarowa 12 6 97:119
7. LKS II Kańczuga 13 4 61:173
8. KU AZS Politechnika V Rzeszów 12 3 60:156
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 0 9:63

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4651 Wojciech Jakubów Polska 03.11.1981 31 10 93:30
4657 Kamil Sas Polska 20.02.2001 30 16 90:48
4656 Justyna Sas Polska 20.02.2001 26 16 78:48
4655 Paweł Wohner Polska 01.03.1980 10 2 30:6
4652 Łukasz Kielar Polska 13.08.1999 10 2 30:6
8577 Wojciech Kiczor Polska 02.10.1968 7 5 21:15
4654 Jarosław Malarczyk Polska 14.12.1981 4 8 12:24
4650 Paweł Głuszyk Polska 25.09.1995 2 5 6:15
4653 Robert Kielar Polska 10.05.1976 1 7 3:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-06
g. 15:00

1
UKS ATS Tyczyn LKS Darowice Koniuszki 12:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS Darowice Koniuszki STS Jordan Wola Mała 7:11 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
LKS Darowice Koniuszki LKS Strażak Sośnica 16:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

4
PUKS Arka II Łętownia LKS Darowice Koniuszki 11:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
LKS Darowice Koniuszki KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
LKS II Kańczuga LKS Darowice Koniuszki 1:17 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

7
LKS Darowice Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
LKS Darowice Koniuszki LKS II Kańczuga 16:2 Szczegóły
2019-03-16
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Darowice Koniuszki 8:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice Koniuszki 11:7 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice Koniuszki 8:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS Darowice Koniuszki UKS ATS Tyczyn 12:6 Szczegóły
2019-04-27
g. 09:00

14
LKS Darowice Koniuszki PUKS Arka II Łętownia -:- Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
LKS Darowice Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
LKS Jar II Kielnarowa LKS Darowice Koniuszki -:- Szczegóły