Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Darowice Koniuszki
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Darowice 67, 37-734 Fredopol
Telefon:
604 934 594
E-mail:
malarczyk.jarek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Darowice 67, 37-734 Fredopol
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Malarczyk
604 934 594
malarczyk.jarek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
Donic (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka II Łętownia 15 26 180:90
2. UKS ATS Tyczyn 15 23 193:77
3. LKS Darowice Koniuszki 15 21 179:91
4. STS Jordan Wola Mała 15 21 163:107
5. LKS Strażak Sośnica 15 18 143:127
6. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 9 102:168
7. LKS Jar II Kielnarowa 15 6 112:158
8. LKS II Kańczuga 15 4 63:207
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8 0 17:127

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4651 Wojciech Jakubów Polska 03.11.1981 37 12 111:36
4656 Justyna Sas Polska 20.02.2001 32 18 96:54
4657 Kamil Sas Polska 20.02.2001 31 19 93:57
8577 Wojciech Kiczor Polska 02.10.1968 10 6 30:18
4655 Paweł Wohner Polska 01.03.1980 10 2 30:6
4652 Łukasz Kielar Polska 13.08.1999 10 2 30:6
4654 Jarosław Malarczyk Polska 14.12.1981 8 8 24:24
4653 Robert Kielar Polska 10.05.1976 5 7 15:21
4650 Paweł Głuszyk Polska 25.09.1995 2 5 6:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-06
g. 15:00

1
UKS ATS Tyczyn LKS Darowice Koniuszki 12:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS Darowice Koniuszki STS Jordan Wola Mała 7:11 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
LKS Darowice Koniuszki LKS Strażak Sośnica 16:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

4
PUKS Arka II Łętownia LKS Darowice Koniuszki 11:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
LKS Darowice Koniuszki KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
LKS II Kańczuga LKS Darowice Koniuszki 1:17 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

7
LKS Darowice Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
LKS Darowice Koniuszki LKS II Kańczuga 16:2 Szczegóły
2019-03-16
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Darowice Koniuszki 8:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice Koniuszki 11:7 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice Koniuszki 8:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS Darowice Koniuszki UKS ATS Tyczyn 12:6 Szczegóły
2019-04-27
g. 09:00

14
LKS Darowice Koniuszki PUKS Arka II Łętownia 9:9 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
LKS Darowice Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 17:1 Szczegóły
2019-05-17
g. 17:00

16
LKS Jar II Kielnarowa LKS Darowice Koniuszki 0:18 Szczegóły