Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Jar II Kielnarowa
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ul. Gościnna 5, 35-314 Rzeszów
Telefon:
723 297463
E-mail:
gracek-26@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Centrum Rekreacyjno-Kulturowe w Kielnarowej
Prezes Klubu:
Ryszard Rząsa
604798210
Osoba odpowiedzialna:
Gracjan Nowak
723297463
gracek-26@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP w Borku Starym
Rodzaj stołów:
Donic Persson ITTF
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+sl*** ITTF Approved
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS Tyczyn 14 23 187:65
2. PUKS Arka II Łętownia 13 23 159:75
3. STS Jordan Wola Mała 14 19 148:104
4. LKS Darowice Koniuszki 12 16 135:81
5. LKS Strażak Sośnica 12 12 98:118
6. LKS Jar II Kielnarowa 12 6 97:119
7. LKS II Kańczuga 13 4 61:173
8. KU AZS Politechnika V Rzeszów 12 3 60:156
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 0 9:63

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3357 Wojciech Konkol Polska 24.02.2003 31 8 93:24
3346 Dariusz Bronhard Polska 15.10.1975 24 11 72:33
3362 Karol Wrotniak Polska 02.01.2007 6 32 18:96
3361 Tomasz Tondera Polska 22.01.2002 5 18 15:54
10514 Jakub Warchoł Polska 28.03.2002 5 7 15:21
10130 Rafał Rogala Polska 03.09.2006 2 6 6:18
3355 Mateusz Chrzan Polska 13.07.2002 1 9 3:27
10129 Anna Rogala Polska 07.03.2010 0 7 0:21
3344 Mariusz Wrotniak Polska 30.08.1980 0 6 0:18
3360 Arkadiusz Szura Polska 12.07.2007 0 0 0:0
3349 Gracjan Nowak Polska 14.02.1980 0 0 0:0
3353 Karol Wania Polska 13.09.1990 0 0 0:0
3363 Julia Wrotniak Polska 19.05.2010 0 2 0:6
3354 Maksymilian Meksuła Polska 17.09.2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00

1
LKS Jar II Kielnarowa LKS II Kańczuga 8:10 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00

2
LKS Jar II Kielnarowa UKS ATS Tyczyn 8:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
STS Jordan Wola Mała LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
LKS Jar II Kielnarowa PUKS Arka II Łętownia 3:15 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

7
LKS Darowice Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan Wola Mała 7:11 Szczegóły
2019-03-02
g. 15:00

9
UKS ATS Tyczyn LKS Jar II Kielnarowa 17:1 Szczegóły
2019-03-13
g. 18:00

10
PUKS Arka II Łętownia LKS Jar II Kielnarowa 11:7 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

11
LKS Jar II Kielnarowa GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 18:0 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS II Kańczuga LKS Jar II Kielnarowa 4:14 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

14
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS Politechnika V Rzeszów -:- Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
LKS Jar II Kielnarowa LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
LKS Jar II Kielnarowa LKS Darowice Koniuszki -:- Szczegóły