Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
500 143 209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:
Jan Wąsik
692 711 936
Osoba odpowiedzialna:
Robert Stadnicki
519 126 451
Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC ITTF
Rodzaj piłek:
plastikowe DHS ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 30 158:54
2. LUKS Burza I Rogi 16 25 144:88
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 23 132:96
4. LZS Kąkolówka 16 15 115:110
5. PKS Kolping III Jarosław 16 15 117:125
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 15 116:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 15 116:113
2. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 120:128
3. ZŚ AZS I Rzeszów 16 13 116:128
4. PUKS Arka Łętownia 16 12 99:127
5. LKS I Turze Pole 16 10 78:140
6. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 5 77:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08757 Dariusz Drożdż Polska 21.06.1993 23 14 69:42
08758 Maksymilian Miłoś Polska 17.07.1999 23 21 69:63
08760 Robert Stadnicki Polska 07.08.1971 14 28 42:84
08759 Arkadiusz Biestek Polska 11.11.1994 8 32 24:96
08756 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 0 0 0:0
08761 Marek Kret Polska 25.02.1982 0 6 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
0000-00-00
g. 11:00

1
PKS Kolping III Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 10:7 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2017-11-25
g. 17:00

5
LKS I Turze Pole UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa ZŚ AZS I Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:3 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
LZS Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:3 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 8:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka I Brzostek 10:5 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS I Turze Pole 6:10 Szczegóły
2018-03-10
g. 11:00

13
ZŚ AZS I Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:2 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
PUKS Arka Łętownia UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:0 Szczegóły