Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS I Turze Pole
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  2003
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
plastikowe DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 30 158:54
2. LUKS Burza I Rogi 16 25 144:88
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 23 132:96
4. LZS Kąkolówka 16 15 115:110
5. PKS Kolping III Jarosław 16 15 117:125
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 15 116:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 15 116:113
2. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 120:128
3. ZŚ AZS I Rzeszów 16 13 116:128
4. PUKS Arka Łętownia 16 12 99:127
5. LKS I Turze Pole 16 10 78:140
6. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 5 77:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02070 Jakub Gromek Polska 18.05.1992 27 17 81:51
02069 Konrad Federczak Polska 01.07.1990 11 33 33:99
02073 Szymon Gołda Polska 16.01.1972 11 10 33:30
02071 Rafał Graboń Polska 23.11.1982 11 18 33:54
02072 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 9 24 27:72
02074 Bartosz Tymczak Polska 30.09.1988 1 2 3:6
02079 Krzysztof Władyka Polska 31.03.1991 0 4 0:12
02076 Grzegorz Prugar Polska 27.05.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-11
g. 20:00

1
LKS I Turze Pole GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2017-10-14
g. 11:00

2
ZŚ AZS I Rzeszów LKS I Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-10-25
g. 19:00

3
LKS I Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 3:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka LKS I Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-11-25
g. 17:00

5
LKS I Turze Pole UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS I Turze Pole 10:0 Szczegóły
2017-12-02
g. 17:00

7
LKS I Turze Pole LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2017-12-13
g. 17:00

8
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS I Turze Pole 10:1 Szczegóły
2018-01-06
g. 17:00

9
LKS I Turze Pole PUKS Arka Łętownia 10:5 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
PKS Kolping III Jarosław LKS I Turze Pole 10:1 Szczegóły
2018-02-03
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi LKS I Turze Pole 10:3 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS I Turze Pole 6:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

13
PUKS Arka Łętownia LKS I Turze Pole 10:6 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

14
LKS I Turze Pole ZŚ AZS I Rzeszów 9:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
LKS I Turze Pole LKS Brzostowianka I Brzostek 9:9 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS I Turze Pole 10:0 Szczegóły