Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
STK I LO Wiki III Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Daszyńskiego 12A
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
1 Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, ul. Zagrody 1
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki
606 480 350
tarapacki@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 12 20 114:40
2. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 12 20 111:51
3. UKS Iskra II Iskrzynia 12 19 106:63
4. KTS Wola Komborska 11 17 100:42
5. KTS II Brzozów 12 8 58:99
6. STK I LO Wiki III Sanok 11 6 51:87
7. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 1 23:99
8. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 12 1 37:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9931 Marian Nowak Polska 26.01.1952 11 6 33:18
9922 Paweł Jaszczor Polska 17.05.1983 8 14 24:42
9937 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 6 6 18:18
9927 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 6 9 18:27
9926 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 5 1 15:3
9923 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 3 1 9:3
9938 Jakub Piróg Polska 02.10.2010 2 13 6:39
9939 Miłosz Wanielista Polska 05.01.2009 2 24 6:72
9942 Krzysztof Warchoł Polska 20.02.2008 0 0 0:0
9940 Michał Krupa Polska 11.08.2007 0 0 0:0
9943 Sara Jurczak Polska 28.07.2006 0 0 0:0
9934 Józef Sokołowski Polska 15.04.1947 0 0 0:0
9941 Antoni Krochmal Polska 04.03.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-15
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

2
STK I LO Wiki III Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 7:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

4
STK I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne STK I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
STK I LO Wiki III Sanok KTS II Brzozów 10:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz STK I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia STK I LO Wiki III Sanok 10:0 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
STK I LO Wiki III Sanok KTS Wola Komborska 3:10 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

11
STK I LO Wiki III Sanok KS Nagórzany 1:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
STK I LO Wiki III Sanok LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
STK I LO Wiki III Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
KTS II Brzozów STK I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły