Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Wola Komborska
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 722 195
E-mail:
hjwojnar@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Ludowy w Woli Komborskiej
Prezes Klubu:
Jerzy Wojnar
666 722 195
hjwojnar@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Prajsnar
693 862 711
waclaw114@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Korczynie
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 7 14 70:19
2. UKS Iskra II Iskrzynia 7 11 62:42
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 7 10 61:40
4. KTS Wola Komborska 7 9 60:31
5. STK I LO Wiki III Sanok 7 6 46:47
6. KTS II Brzozów 7 4 30:56
7. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 7 1 27:69
8. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 7 1 17:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4687 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 14 2 41:5
4686 Wacław Prajsnar Polska 02.02.1974 11 7 32:20
10074 Wiesław Śnieżek Polska 25.02.1972 10 4 29:11
4683 Jacek Zych Polska 05.07.1977 6 7 18:21
4685 Jarosław Goleń Polska 10.12.1979 5 0 15:0
4682 Sławomir Malinowski Polska 14.05.1981 5 5 15:15
10911 Dariusz Lasek Polska 26.04.1975 0 0 0:0
4684 Grzegorz Supel Polska 08.05.1977 0 1 0:3
4681 Jarosław Sznajder Polska 14.06.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-15
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-12-18
g. 18:30

5
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2020-12-23
g. 18:00

7
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły