Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Wola Komborska
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 722 195
E-mail:
hjwojnar@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Ludowy w Woli Komborskiej
Prezes Klubu:
Jerzy Wojnar
666 722 195
hjwojnar@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Prajsnar
693 862 711
waclaw114@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Korczynie
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 12 20 114:40
2. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 12 20 111:51
3. UKS Iskra II Iskrzynia 12 19 106:63
4. KTS Wola Komborska 11 17 100:42
5. KTS II Brzozów 12 8 58:99
6. STK I LO Wiki III Sanok 11 6 51:87
7. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 1 23:99
8. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 12 1 37:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4687 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 20 3 59:8
4686 Wacław Prajsnar Polska 02.02.1974 15 9 44:26
10074 Wiesław Śnieżek Polska 25.02.1972 13 5 38:14
4683 Jacek Zych Polska 05.07.1977 12 8 36:24
4682 Sławomir Malinowski Polska 14.05.1981 10 7 30:21
4685 Jarosław Goleń Polska 10.12.1979 8 0 24:0
10911 Dariusz Lasek Polska 26.04.1975 4 0 12:0
4684 Grzegorz Supel Polska 08.05.1977 3 3 9:9
4681 Jarosław Sznajder Polska 14.06.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-15
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-12-18
g. 18:30

5
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2020-12-23
g. 18:00

7
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2021-02-19
g. 19:00

8
KTS Wola Komborska KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
KTS II Brzozów KTS Wola Komborska 2:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
STK I LO Wiki III Sanok KTS Wola Komborska 3:10 Szczegóły
2021-04-20
g. 18:00

11
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

12
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 6:10 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2021-04-30
g. 18:00

14
KTS Wola Komborska UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły