Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia 4
Telefon:
691 131 825, 606 781 934
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:
Tomasz Wawrzkowicz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 7 14 70:19
2. UKS Iskra II Iskrzynia 7 11 62:42
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 7 10 61:40
4. KTS Wola Komborska 7 9 60:31
5. STK I LO Wiki III Sanok 7 6 46:47
6. KTS II Brzozów 7 4 30:56
7. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 7 1 27:69
8. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 7 1 17:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
110 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 15 6 45:18
109 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 14 3 40:8
101 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 14 9 41:26
107 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 5 7 15:20
112 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 3 0 9:0
104 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 2 4 6:12
105 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 2 0 6:0
108 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 0 3 0:9
111 Maciej Musiał Polska 19.08.2011 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-17
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00

2
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Iskra II Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:4 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

4
STK I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:7 Szczegóły
2020-12-23
g. 18:00

7
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły