Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia 4
Telefon:
691 131 825, 606 781 934
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:
Tomasz Wawrzkowicz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 12 20 114:40
2. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 12 20 111:51
3. UKS Iskra II Iskrzynia 12 19 106:63
4. KTS Wola Komborska 11 17 100:42
5. KTS II Brzozów 12 8 58:99
6. STK I LO Wiki III Sanok 11 6 51:87
7. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 1 23:99
8. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 12 1 37:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
109 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 26 5 76:14
110 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 26 9 78:27
101 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 20 14 59:41
107 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 13 11 39:32
112 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 3 0 9:0
104 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 2 4 6:12
105 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 2 0 6:0
108 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 0 3 0:9
111 Maciej Musiał Polska 19.08.2011 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-17
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00

2
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Iskra II Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:4 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

4
STK I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:7 Szczegóły
2020-12-23
g. 18:00

7
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia STK I LO Wiki III Sanok 10:0 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2021-03-10
g. 18:30

10
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

11
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów 10:4 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

12
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia KS Nagórzany -:- Szczegóły