Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GMKS Strzelec II Frysztak
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybickiego 25, 38-130 Frysztak
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Godek
501 604 689
waclawgodek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9 18 90:32
2. LKS Błyskawica Leśniówka 9 16 87:29
3. UKS Cebulka Warzyce 10 16 90:55
4. GMKS Strzelec II Frysztak 10 14 79:65
5. LKS Strażak III Bratkówka 11 8 76:82
6. LKS Strażak IV Bratkówka 10 8 74:80
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 4 52:89
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 4 40:90
9. PKS Bartek II Dębowiec 9 0 24:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3883 Tomasz Frydrych Polska 28.02.1983 17 12 51:36
3884 Wacław Godek Polska 13.05.1968 16 14 48:42
3882 Robert Dybaś Polska 06.07.1962 14 17 42:51
6171 Robert Rec Polska 16.08.1968 9 5 27:15
3885 Tomasz Góra Polska 16.12.1975 5 6 15:18
9533 Tomasz Stadnicki Polska 01.06.1972 4 5 12:15
3886 Józef Majewski Polska 04.03.1957 0 0 0:0
3888 Piotr Niemiec Polska 12.07.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-10-26
g. 11:00

4
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 10:3 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00

10
LKS Strażak IV Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 8:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

15
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły