Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS TKKF MOSiR II Dukla
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Armii Krajowej 1a, 38-450 Dukla
Telefon:
798 741 061
E-mail:
uksdukla@o2.pl
WWW:
uks.dukla.pl
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa, ul. Kościuszki 13, 38-450 Dukla
Prezes Klubu:
Stanisław Paszek
798 741 061
uksdukla@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Paszek
798 741 061
uksdukla@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Olbrycht
502 221 695
dariusz.olbrycht@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
MOSiR Dukla, ul. Armii Krajowej 1a
Rodzaj stołów:
Donic Persson 25 ITTF
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+*** Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 14 26 1.857
2. LKS Błyskawica Leśniówka 13 24 1.846
3. GMKS Strzelec II Frysztak 13 20 1.539
4. UKS Cebulka Warzyce 14 20 1.429
5. LKS Strażak IV Bratkówka 15 14 0.933
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 12 0.750
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 13 4 0.308
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 14 4 0.286
9. PKS Bartek II Dębowiec 14 2 0.143

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1756 Adrian Fornal Polska 10.03.2008 29 11 87:33
1755 Hubert Urbański Polska 08.03.2007 24 16 72:48
1762 Łukasz Stec Polska 09.08.2010 1 7 3:21
1768 Hubert Kopczyk Polska 14.02.1998 1 0 3:0
1760 Oskar Jodłowski Polska 26.12.2008 1 23 3:69
1757 Zuzanna Kwaśnicka Polska 22.07.2010 1 33 3:99
1763 Kacper Wróbel Polska 30.04.2010 0 0 0:0
1754 Piotr Krukar Polska 03.01.2003 0 0 0:0
1769 Mariusz Sporek Polska 06.02.1970 0 0 0:0
1767 Jacek Gałuszka Polska 16.09.1972 0 0 0:0
1765 Justyna Truś Polska 06.10.2008 0 0 0:0
1761 Karol Sięka Polska 02.10.2008 0 2 0:6
1758 Aleksandra Romańczyk Polska 07.11.2010 0 13 0:39
1770 Tomasz Leńczyk Polska 12.02.1983 0 0 0:0
1764 Stanisław Szopa Polska 26.05.2010 0 0 0:0
1771 Zbigniew Wołtosz Polska 24.11.1973 0 0 0:0
1759 Oskar Pitak Polska 14.07.2008 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak IV Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 6:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2019-12-07
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2020-01-18
g. 14:00

10
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2020-03-05
g. 17:00

15
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak IV Bratkówka 7:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
PKS Bartek II Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły