Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Cebulka Warzyce
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Warzyce 444, 38-200 Jasło
Telefon:
501 608 493
E-mail:
ukscebulka@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Szebniach
Prezes Klubu:
Leszek Śliwa
501 608 493
leszeksliwa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Dębiec
606 953 872
Osoba odpowiedzialna:
Leszek Śliwa
501 608 493
leszeksliwa@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie
Rodzaj stołów:
Joola
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 14 26 1.857
2. LKS Błyskawica Leśniówka 13 24 1.846
3. GMKS Strzelec II Frysztak 13 20 1.539
4. UKS Cebulka Warzyce 14 20 1.429
5. LKS Strażak IV Bratkówka 15 14 0.933
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 12 0.750
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 13 4 0.308
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 14 4 0.286
9. PKS Bartek II Dębowiec 14 2 0.143

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7278 Jerzy Dębiec Polska 06.10.1961 35 10 105:30
7280 Grzegorz Siewierski Polska 27.05.1982 29 7 87:21
7277 Kamil Czajka Polska 16.12.1997 21 4 63:12
10830 Adam Durał Polska 17.12.1978 8 0 24:0
7275 Patryk Skocz Polska 18.11.2002 4 34 12:102
7276 Dariusz Bernacki Polska 27.12.1975 4 11 12:33
7279 Natalia Krychta Polska 23.07.1985 0 0 0:0
7281 Izabela Tomaszewska Polska 26.05.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2019-10-26
g. 11:00

4
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

5
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-12-07
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2019-12-14
g. 11:00

8
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2020-01-18
g. 14:00

10
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00

11
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 8:10 Szczegóły
2020-02-22
g. 11:00

14
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 6:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 0:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły