Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Długa 173 Rogi, 38-430 Miejsce Piastowe
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2, Rogi
Prezes Klubu:
Zbigniew Stanisz
695 467 515
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8685 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 31 18 93:54
8692 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 29 12 87:36
8686 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 15 21 45:63
8689 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 12 26 36:78
8690 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 1 15 3:45
8694 Bartosz Guzik Polska 04.02.1986 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2019-10-12
g. 11:00

2
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2019-11-09
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2019-11-30
g. 16:00

5
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 10:4 Szczegóły
2019-12-21
g. 16:00

9
LUKS Burza II Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS Brzozów LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2020-02-08
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2020-02-21
g. 17:00

14
LUKS Burza I Rogi LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2020-04-18
g. 16:00

15
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 16:00

16
LUKS Burza II Rogi KTS Brzozów -:- Szczegóły