Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Długa 173 Rogi, 38-430 Miejsce Piastowe
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2, Rogi
Prezes Klubu:
Zbigniew Stanisz
695 467 515
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 1.917
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 1.714
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 1.500
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 1.154
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 1.000
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 1.000

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 1.000
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 0.786
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 0.786
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 0.643
5. KTS Brzozów 14 9 0.643
6. UKS Spin Jasło 14 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8685 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 31 18 93:54
8692 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 29 12 87:36
8686 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 15 21 45:63
8689 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 12 26 36:78
8690 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 1 15 3:45
8694 Bartosz Guzik Polska 04.02.1986 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2019-10-12
g. 11:00

2
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2019-11-09
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2019-11-30
g. 16:00

5
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 10:4 Szczegóły
2019-12-21
g. 16:00

9
LUKS Burza II Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS Brzozów LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2020-02-08
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2020-02-21
g. 17:00

14
LUKS Burza I Rogi LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LUKS Burza II Rogi KTS Brzozów -:- Szczegóły