Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 4, Iskrzynia, 38-422 Krościenko Wyżne
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni, ul. Szkolna 4
Prezes Klubu:
Wacław Pelczar
601 821 987
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Andro Speedball Mi1 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 1.917
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 1.714
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 1.500
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 1.154
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 1.000
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 1.000

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 1.000
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 0.786
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 0.786
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 0.643
5. KTS Brzozów 14 9 0.643
6. UKS Spin Jasło 14 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3699 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 29 3 87:9
3696 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 19 21 57:63
3698 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 17 8 51:24
3695 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 17 21 51:63
3697 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 4 0:12
3703 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 0 5 0:15
3704 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 9 0:27
3700 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 0 0:0
3694 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 0 0 0:0
3701 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 0 0 0:0
3702 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

2
UKS Iskra Iskrzynia KTS Brzozów 10:8 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-11-07
g. 19:00

4
PKS Bartek Dębowiec UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2019-11-08
g. 17:00

5
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 0:10 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 10:0 Szczegóły
2019-12-17
g. 17:15

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2020-01-16
g. 18:00

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2020-02-17
g. 18:00

12
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 13:00

13
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Iskra Iskrzynia PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły