Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 4, Iskrzynia, 38-422 Krościenko Wyżne
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni, ul. Szkolna 4
Prezes Klubu:
Wacław Pelczar
601 821 987
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Andro Speedball Mi1 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 132:78
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 119:48
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 125:89
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 108:88
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 97:85
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 89:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 110:97
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 101:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 95:116
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 84:114
5. KTS Brzozów 14 9 92:124
6. UKS Spin Jasło 14 0 24:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3699 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 29 3 87:9
3696 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 19 21 57:63
3698 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 17 8 51:24
3695 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 17 21 51:63
3697 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 4 0:12
3703 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 0 5 0:15
3704 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 9 0:27
3700 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 0 0:0
3694 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 0 0 0:0
3701 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 0 0 0:0
3702 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

2
UKS Iskra Iskrzynia KTS Brzozów 10:8 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-11-07
g. 19:00

4
PKS Bartek Dębowiec UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2019-11-08
g. 17:00

5
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 0:10 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 10:0 Szczegóły
2019-12-17
g. 17:15

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2020-01-16
g. 18:00

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2020-02-17
g. 18:00

12
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 13:00

13
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-04-18
g. 16:00

15
UKS Iskra Iskrzynia PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 16:00

16
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły