Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza I Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Długa 173 Rogi, 38-430 Miejsce Piastowe
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2, Rogi
Prezes Klubu:
Zbigniew Stanisz
695 467 515
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 1.917
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 1.714
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 1.500
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 1.154
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 1.000
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 1.000

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 1.000
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 0.786
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 0.786
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 0.643
5. KTS Brzozów 14 9 0.643
6. UKS Spin Jasło 14 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8688 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 27 14 81:42
8693 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 19 22 57:66
8687 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 10 31 30:93
8691 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 7 25 21:75
10676 Sylwester Szczepanik Polska 05.06.1994 2 5 6:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00

2
LUKS Burza I Rogi UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

3
KTS Brzozów LUKS Burza I Rogi 10:8 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza I Rogi 10:1 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:00

6
LUKS Burza I Rogi LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 10:0 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza I Rogi 10:2 Szczegóły
2020-01-10
g. 17:00

10
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2020-02-22
g. 16:00

12
LUKS Burza I Rogi LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
LUKS Burza I Rogi KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2020-02-21
g. 17:00

14
LUKS Burza I Rogi LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Spin Jasło LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły