Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-04-23, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 LKS Kańczuga

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Grzegorz Cukierda 1 3:2 (11:9, 5:11, 11:8, 8:11, 11:8)
Miłosz Misiuda - Daniel Ślęk 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
Marcel Mroczka - Patryk Kubicki 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Piotr Wójcik 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:6)
M. Majcher / M. Rzeźnikiewicz - P. Kubicki / P. Wójcik 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
J. Dąbrowski / M. Misiuda - G. Cukierda / D. Ślęk 1 3:1 (11:4, 12:10, 6:11, 11:8)
Michał Majcher - Daniel Ślęk 1 3:2 (11:7, 7:11, 10:12, 11:3, 11:5)
Miłosz Misiuda - Grzegorz Cukierda 1 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 8:11)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Patryk Kubicki 1 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 11:7)
Marcel Mroczka - Piotr Wójcik 1 3:2 (12:10, 8:11, 11:5, 11:13, 14:12)
Michał Majcher - Patryk Kubicki 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
Marcel Mroczka - Grzegorz Cukierda 1 0:3 (12:14, 4:11, 6:11)
Miłosz Misiuda - Piotr Wójcik 1 3:1 (12:10, 11:4, 9:11, 11:5)
Jakub Dąbrowski - Daniel Ślęk 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:4)
Michał Majcher - Piotr Wójcik 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:5)
Jakub Dąbrowski - Grzegorz Cukierda 1 1:3 (14:12, 5:11, 2:11, 0:11)
Miłosz Misiuda - Patryk Kubicki 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:6)
Marcel Mroczka - Daniel Ślęk 1 3:0 (12:10, 11:4, 17:15)