Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 0000-00-00, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
UKS Kępa I Dębica 12:6 KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcin Kleszcz - Mateusz Pięciak 1 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 10:12, 11:4)
Mateusz Dąbrowski - Stanisław Bać 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
Michał Wójcik - Dominik Guzek 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
Grzegorz Sarnik - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:8)
M. Kleszcz / M. Dąbrowski - M. Chwaszcz / M. Pięciak 1 3:2 (12:10, 7:11, 11:7, 9:11, 12:10)
G. Sarnik / M. Wójcik - S. Bać / D. Guzek 1 2:3 (11:8, 11:3, 10:12, 6:11, 7:11)
Marcin Kleszcz - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
Mateusz Dąbrowski - Mateusz Pięciak 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
Grzegorz Sarnik - Dominik Guzek 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
Michał Wójcik - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (11:6, 16:14, 10:12, 9:11, 12:14)
Marcin Kleszcz - Dominik Guzek 1 3:1 (9:11, 11:4, 11:8, 11:7)
Michał Wójcik - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 10:12)
Mateusz Dąbrowski - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
Grzegorz Sarnik - Stanisław Bać 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
Marcin Kleszcz - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
Grzegorz Sarnik - Mateusz Pięciak 1 3:2 (7:11, 11:4, 11:5, 9:11, 12:10)
Mateusz Dąbrowski - Dominik Guzek 1 2:3 (9:11, 11:5, 11:8, 13:15, 7:11)
Michał Wójcik - Stanisław Bać 1 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)