Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-03-12, godz. 11:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 15:3 LKS Darowice-Koniuszki

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Jamrozik - Paweł Wohner 1 1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 7:11)
Grzegorz Galej - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:4)
Jacek Szajnik - Jarosław Malarczyk 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:6)
Marek Padewski - Wojciech Jakubów 1 3:1 (9:11, 12:10, 13:11, 11:4)
J. Szajnik / M. Padewski - J. Malarczyk / Ł. Kielar 1 3:0 (11:1, 13:11, 11:1)
G. Galej / J. Jamrozik - W. Jakubów / P. Wohner 1 3:2 (11:5, 8:11, 8:11, 11:6, 13:11)
Jakub Jamrozik - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
Grzegorz Galej - Paweł Wohner 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:7)
Marek Padewski - Jarosław Malarczyk 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:5)
Jacek Szajnik - Wojciech Jakubów 1 3:2 (4:11, 11:7, 3:11, 11:6, 11:8)
Jakub Jamrozik - Jarosław Malarczyk 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:3, 4:11, 11:6)
Jacek Szajnik - Paweł Wohner 1 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 4:11)
Grzegorz Galej - Wojciech Jakubów 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:4)
Marek Padewski - Łukasz Kielar 1 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:5)
Jakub Jamrozik - Wojciech Jakubów 1 3:2 (11:9, 7:11, 4:11, 11:8, 11:5)
Marek Padewski - Paweł Wohner 1 1:3 (6:11, 11:8, 1:11, 4:11)
Grzegorz Galej - Jarosław Malarczyk 1 3:0 (11:7, 11:4, 12:10)
Jacek Szajnik - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)