Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-11, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
LKS Brzostowianka III Brzostek 15:3 UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Andreasik - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:4)
Adrian Wilisowski - Marek Puzio 1 3:1 (11:3, 9:11, 11:4, 12:10)
Adam Michoń - Walenty Plis 1 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:9)
Józef Piątek - Jan Wąsik 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:5)
A. Michoń / A. Wilisowski - W. Plis / J. Wąsik 1 3:1 (8:11, 16:14, 11:4, 11:3)
J. Piątek / M. Andreasik - J. Stadnicki / M. Puzio 1 3:1 (13:15, 11:9, 11:7, 11:8)
Michał Andreasik - Marek Puzio 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:4)
Adrian Wilisowski - Jacek Stadnicki 1 2:3 (11:5, 11:8, 9:11, 8:11, 12:14)
Józef Piątek - Walenty Plis 1 3:1 (13:15, 11:4, 11:7, 12:10)
Adam Michoń - Jan Wąsik 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
Michał Andreasik - Walenty Plis 1 3:1 (11:8, 4:11, 12:10, 11:9)
Adam Michoń - Jacek Stadnicki 1 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 6:11)
Adrian Wilisowski - Jan Wąsik 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
Józef Piątek - Rafał Zuba 1 3:0 (10:3, 11:2, 11:6)
Michał Andreasik - Jan Wąsik 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:4)
Józef Piątek - Jacek Stadnicki 1 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 7:11)
Adrian Wilisowski - Walenty Plis 1 3:1 (16:14, 7:11, 14:12, 12:10)
Adam Michoń - Rafał Zuba 1 3:0 (13:11, 13:11, 11:7)