Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-11, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8:10 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bartłomiej Rogala - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
Tadeusz Grys - Grzegorz Galej 1 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 6:11)
Andrzej Wilk - Jakub Jamrozik 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 11:9, 9:11)
Wiesław Kluz - Marek Padewski 1 3:1 (11:1, 8:11, 11:7, 11:3)
W. Kluz / T. Grys - J. Szajnik / J. Jamrozik 1 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 6:11, 4:11)
B. Rogala / A. Wilk - G. Galej / M. Padewski 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
Bartłomiej Rogala - Grzegorz Galej 1 3:2 (5:11, 6:11, 11:8, 11:8, 11:7)
Tadeusz Grys - Jacek Szajnik 1 2:3 (5:11, 5:11, 11:6, 11:7, 9:11)
Wiesław Kluz - Jakub Jamrozik 1 2:3 (8:11, 6:11, 11:6, 15:13, 11:13)
Andrzej Wilk - Marek Padewski 1 2:3 (11:8, 5:11, 11:5, 6:11, 5:11)
Bartłomiej Rogala - Jakub Jamrozik 1 2:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8)
Andrzej Wilk - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
Tadeusz Grys - Marek Padewski 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
Wiesław Kluz - Grzegorz Galej 1 1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 7:11)
Bartłomiej Rogala - Marek Padewski 1 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:8)
Wiesław Kluz - Jacek Szajnik 1 3:1 (11:7, 11:4, 13:15, 13:11)
Tadeusz Grys - Jakub Jamrozik 1 2:3 (11:5, 8:11, 9:11, 12:10, 9:11)
Andrzej Wilk - Grzegorz Galej 1 0:3 (6:11, 4:11, 11:13)