Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-04, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 8:10 LKS Brzostowianka III Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Galej - Józef Piątek 1 3:0 (11:9. 11:3, 11:2)
Jakub Jamrozik - Michał Andreasik 1 1:3 (11:13, 11:8, 8:11, 6:11)
Jacek Szajnik - Adam Michoń 1 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 9:11)
Marek Padewski - Adrian Wilisowski 1 0:3 (11:13, 7:11, 7:11)
J. Szajnik / J. Jamrozik - A. Michoń / J. Piątek 1 3:1 (14:12, 8:11, 11:8, 12:10)
M. Padewski / G. Galej - M. Andreasik / A. Wilisowski 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
Grzegorz Galej - Michał Andreasik 1 0:3 (8:11,3:11, 6:11)
Jakub Jamrozik - Józef Piątek 1 2:3 (5:11, 11:8, 12:10, 9:11, 7:11)
Marek Padewski - Adam Michoń 1 3:2 (11:8, 9:11, 6:11, 11:9, 11:9)
Jacek Szajnik - Adrian Wilisowski 1 1:3 (12:10, 9:11, 12:14, 8:11)
Grzegorz Galej - Adam Michoń 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:3)
Jacek Szajnik - Józef Piątek 1 0:3 (7:11, 6:11, 12:14)
Jakub Jamrozik - Adrian Wilisowski 1 3:2 (9:11, 3:11, 14:12, 11:5,11:5)
Marek Padewski - Michał Andreasik 1 0:3 ((9:11, 10:12, 7:11)
Grzegorz Galej - Adrian Wilisowski 1 3:2 (9:11, 11:1, 5:11, 11:9, 11:8)
Marek Padewski - Józef Piątek 1 2:3 (11:9, 5:11, 11:8, 6:11, 7:11)
Jakub Jamrozik - Adam Michoń 1 3:2 (12:10, 7:11, 11:13, 15:13, 11:3)
Jacek Szajnik - Michał Andreasik 1 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)