Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-27, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 6:12 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Pięciak - Jakub Jamrozik 1 3:2 (11-9 9-11 11-9 9-11 11-4)
Mateusz Chwaszcz - Grzegorz Galej 1 0:3 (6-11 4-11 10-12 )
Grzegorz Niedziałek - Marek Padewski 1 0:3 (5-11 7-11 8-11 )
Dominik Guzek - Jacek Szajnik 1 0:3 (7-11 6-11 7-11)
M. Chwaszcz / M. Pięciak - J. Jamrozik / J. Szajnik 1 3:1 (11-6 7-11 9-11 11-8)
D. Guzek / G. Niedziałek - M. Padewski / G. Galej 1 1:3 (11-9 8-11 9-11 6-11)
Mateusz Pięciak - Grzegorz Galej 1 3:1 (11-8 9-11 11-8 11-7 )
Mateusz Chwaszcz - Jakub Jamrozik 1 2:3 (8-11 9-11 13-11 11-8 11-13 )
Dominik Guzek - Marek Padewski 1 2:3 (10-12 11-9 11-7 8-11 7-11)
Grzegorz Niedziałek - Jacek Szajnik 1 0:3 (6-11 8-11 5-11)
Mateusz Pięciak - Marek Padewski 1 2:3 (11-6 11-8 10-12 14-16 9-11)
Grzegorz Niedziałek - Jakub Jamrozik 1 1:3 (9-11 11-8 8-11 6-11)
Mateusz Chwaszcz - Jacek Szajnik 1 3:1 (9-11 11-6 11-7 11-6)
Dominik Guzek - Grzegorz Galej 1 0:3 (6-11 7-11 6-11)
Mateusz Pięciak - Jacek Szajnik 1 3:1 (8-11 11-6 11-7 11-9)
Dominik Guzek - Jakub Jamrozik 1 2:3 (11-7 8-11 11-9 8-11 8-11)
Mateusz Chwaszcz - Marek Padewski 1 3:1 (11-6 8-11 11-7 11-6)
Grzegorz Niedziałek - Grzegorz Galej 1 0:3 (7-11 6-11 5-11)