Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-23, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
LKS Darowice-Koniuszki 5:13 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Kielar - Marek Padewski 1 3:1 (11-6,12-10,10-12,11-2)
Wojciech Jakubów - Jacek Szajnik 1 1:3 (13-15,8-11,12-10,7-11)
Paweł Wohner - Grzegorz Galej 1 3:2 (4-11,13-15,11-7,11-6,11-7)
Paweł Głuszyk - Jakub Jamrozik 1 1:3 (9-11,14-12,6-11,8-11)
Ł. Kielar / P. Głuszyk - M. Padewski / J. Szajnik 1 0:3 (11-13,5-11,2-11)
W. Jakubów / P. Wohner - G. Galej / J. Jamrozik 1 1:3 (11-5,9-11,12-14,6-11)
Łukasz Kielar - Jacek Szajnik 1 2:3 (4-11,12-10,7-11,12-10,18-20)
Wojciech Jakubów - Marek Padewski 1 3:1 (11-4,12-10,7-11,11-7)
Paweł Głuszyk - Grzegorz Galej 1 0:3 (4-11,4-11,5-11)
Paweł Wohner - Jakub Jamrozik 1 3:2 (11-5,10-12,11-7,9-11,11-6)
Łukasz Kielar - Grzegorz Galej 1 0:3 (6-11,9-11,9-11)
Paweł Wohner - Marek Padewski 1 1:3 (8-11,8-11,11-7,5-11)
Wojciech Jakubów - Jakub Jamrozik 1 1:3 (7-11,5-11,11-7,4-11)
Paweł Głuszyk - Jacek Szajnik 1 0:3 (11-13,8-11,8-11)
Paweł Głuszyk - Marek Padewski 1 0:3 (7-11,5-11,6-11)
Wojciech Jakubów - Grzegorz Galej 1 3:2 (11-8,12-14,11-9,8-11,13-11)
Paweł Wohner - Jacek Szajnik 1 0:3 (8-11,5-11,8-11)
Łukasz Kielar - Jakub Jamrozik 1 1:3 (6-11,11-6,7-11,7-11)