Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-05-08, godz. 11:00
Mecz nr: 19 (19. kolejka)
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 6:12 LKS Jar I Kielnarowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Chwaszcz - Dawid Ślączka 1 0:3 (7-11 10-12 8-11)
Stanisław Bać - Jarosław Drożdż 1 0:3 (7-11 8-11 5-11)
Dawid Sowa - Dariusz Bronhard 1 3:0 (11-7 11-9 11-8 )
Mateusz Pięciak - Gracjan Nowak 1 3:0 (11-9 11-8 11-9 )
M. Chwaszcz / M. Pięciak - D. Bronhard / J. Drożdż 1 2:3 (11-8 8-11 11-6 9-11 11-13 )
S. Bać / D. Sowa - B. Ruszel / G. Nowak 1 3:1 (11-6 10-12 11-6 11-3 )
Mateusz Chwaszcz - Jarosław Drożdż 1 1:3 (9-11 11-5 8-11 6-11 )
Stanisław Bać - Dawid Ślączka 1 0:3 (2-11 8-11 6-11 )
Mateusz Pięciak - Dariusz Bronhard 1 2:3 (12-10 9-11 9-11 11-8 11-13 )
Dawid Sowa - Gracjan Nowak 1 3:0 (11-9 13-11 11-6 )
Dawid Sowa - Dawid Ślączka 1 1:3 (10-12 6-11 11-9 10-12)
Stanisław Bać - Gracjan Nowak 1 0:3 (10-12 9-11 10-12 )
Mateusz Pięciak - Jarosław Drożdż 1 3:0 (11-8 11-7 11-6 )
Mateusz Chwaszcz - Gracjan Nowak 1 0:3 (8-11 9-11 8-11)
Mateusz Pięciak - Dawid Ślączka 1 1:3 (7-11 8-11 11-8 3-11 )
Dominik Guzek - Dariusz Bronhard 1 1:3 (4-11 7-11 11-9 8-11 )
Dawid Sowa - Jarosław Drożdż 1 2:3 (8-11 11-9 11-8 11-13 9-11)
Mateusz Chwaszcz - Bartosz Ruszel 1 3:0 (11-6 11-5 11-7 )