Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
500 143 209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Wąsik
692 711 936
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Andro (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04135 Jacek Stadnicki Polska 07.01.1986 34 30 102:90
04131 Walenty Plis Polska 12.02.1971 30 22 90:66
04136 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 23 37 69:111
04137 Kamil Surowiec Polska 27.02.1997 14 37 42:111
04128 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 6 2 18:6
04127 Marek Kret Polska 25.02.1982 4 4 12:12
04130 Tomasz Stąpor Polska 22.06.1973 4 0 12:0
04141 Marek Puzio Polska 26.04.1968 2 2 6:6
09632 Mateusz Turek Polska 18.04.1997 0 4 0:12
04147 Paweł Sądecki Polska 17.12.1999 0 0 0:0
04146 Marek Lis Polska 03.10.1965 0 0 0:0
04138 Filip Jemioło Polska 25.05.2001 0 0 0:0
04140 Rafał Zuba Polska 03.05.1996 0 0 0:0
04148 Stanisław Lis Polska 22.08.1957 0 0 0:0
04145 Mateusz Lis Polska 03.04.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP1 Leżajsk 5:13 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Kępa I Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 13:5 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa MLKS Nurt II Przemyśl 16:2 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 14:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Brzostowianka II Brzostek 2:16 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LKS Jar I Kielnarowa UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16:2 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 5:13 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 7:11 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa MKSTS Mielec 16:2 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LZS II Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 4:14 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Kańczuga 6:12 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LZS II Kąkolówka 16:2 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

15
MKSTS Mielec UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

17
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KU AZS Politechnika V Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
MLKS Nurt II Przemyśl UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 5:13 Szczegóły