Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Brzostowianka II Brzostek
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Węgierska 52, 39-230 Brzostek
Telefon:
698 673 508
E-mail:
wojtekbon@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. M.N. Mysłowskiego 11, 39-230 Brzostek
(Hala Sportowa im. A. Mróz-Olszewskiej w Brzostku)
Prezes Klubu:
Wojciech Bonarek
698 673 508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Bonarek
698 673 508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Józef Prokuski
504 717 412
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 13, 39-230 Brzostek
(Szkoła Podstawowa w Brzostku)
Rodzaj stołów:
Sponeta
Rodzaj piłek:
celuloidowe DHS ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07514 Grzegorz Papiernik Polska 18.04.1989 53 7 159:21
07495 Michał Andreasik Polska 21.09.1998 50 13 150:39
07508 Adam Piekarczyk Polska 03.04.1973 49 11 147:33
07510 Kazimierz Andreasik Polska 27.07.1966 40 12 120:36
07502 Kamil Gąsior Polska 05.09.1994 16 4 48:12
07517 Grzegorz Florek Polska 12.04.1991 3 1 9:3
07520 Józef Piątek Polska 29.07.1984 3 2 9:6
07489 Karol Wojdyła Polska 07.10.2002 2 1 6:3
07500 Marcin Dziedzic Polska 28.08.1995 2 2 6:6
07512 Józef Nykiel Polska 31.03.1958 0 0 0:0
07507 Rafał Błaś Polska 14.01.1980 0 0 0:0
07505 Magdalena Kawalec Polska 26.07.1985 0 0 0:0
07513 Stanisław Król Polska 11.10.1955 0 0 0:0
07516 Witold Urban Polska 26.04.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Brzostowianka II Brzostek 3:15 Szczegóły
2015-10-20
g. 18:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 15:3 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
MKSTS Mielec LKS Brzostowianka II Brzostek 1:17 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS II Kąkolówka 15:3 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Brzostowianka II Brzostek 2:16 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS SP1 Leżajsk 17:1 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Kępa I Dębica LKS Brzostowianka II Brzostek 8:10 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek MLKS Nurt II Przemyśl 16:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 3:15 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LKS Kańczuga LKS Brzostowianka II Brzostek 3:15 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar I Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka II Brzostek 5:13 Szczegóły
2016-03-20
g. 18:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 13:5 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka Łętownia 17:1 Szczegóły
2016-05-01
g. 11:00

18
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 15:3 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
UKS SP1 Leżajsk LKS Brzostowianka II Brzostek 4:14 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

20
LKS Jar I Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 11:7 Szczegóły