Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-05-15, godz. 11:00
Mecz nr: 18 (18. kolejka)
KU AZS Politechnika V Rzeszów 12:6 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:8, 16:18, 6:11, 11:5, 14:12)
Karol Lis - Grzegorz Galej 1 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
Jakub Dąbrowski - Jakub Jamrozik 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:9)
Miłosz Misiuda - Marek Padewski 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:5)
M. Majcher / M. Karwan - G. Galej / J. Jamrozik 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:4)
M. Misiuda / J. Dąbrowski - J. Szajnik / M. Padewski 1 3:2 (15:17, 11:5, 11:4, 8:11, 11:7)
Michał Majcher - Grzegorz Galej 1 3:1 (11:6, 10:12, 15:13, 11:9)
Karol Lis - Jacek Szajnik 1 2:3 (11:8, 10:12, 9:11, 11:6, 10:12)
Miłosz Misiuda - Jakub Jamrozik 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:1, 19:17)
Jakub Dąbrowski - Marek Padewski 1 2:3 (11:3, 11:8, 7:11, 8:11, 7:11)
Michał Majcher - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:7, 11:5, 12:10)
Jakub Dąbrowski - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:8)
Marcin Karwan - Marek Padewski 1 0:3 (5:11, 8:11, 10:12)
Miłosz Misiuda - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:4, 13:11, 11:9)
Michał Majcher - Marek Padewski 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
Miłosz Misiuda - Marian Oczoś 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
Marcin Karwan - Jakub Jamrozik 1 1:3 (10:12, 11:7, 2:11, 9:11)
Jakub Dąbrowski - Grzegorz Galej 1 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)