Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-03-20, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
MLKS Nurt II Przemyśl 9:9 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Olaf Krzysik - Grzegorz Galej 1 0:3 (2/11, 7/11, 6/11)
Martyna Stachniak - Marek Padewski 1 3:1 (11/4, 11/6. 8/11, 11/7)
Jakub Chmielowski - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11/9,11/3, 11/5)
Jakub Wiącek - Jacek Szajnik 1 0:3 (4/11, 8/11, 3/11)
O. Krzysik / A. Żółkiewicz - J. Szajnik / M. Padewski 1 0:3 (7/11, 7/11, 8/11)
M. Stachniak / J. Chmielowski - G. Galej / J. Jamrozik 1 3:0 (11/6, 11/5, 11/5)
Olaf Krzysik - Marek Padewski 1 3:0 (11/3, 11/6, 11/7)
Martyna Stachniak - Grzegorz Galej 1 0:3 (6/11, 5/11, 8/11)
Jakub Wiącek - Jakub Jamrozik 1 1:3 (7/11, 8/11, 11/5, 7/11)
Jakub Chmielowski - Jacek Szajnik 1 3:1 (8/11, 11/4, 11/5, 13/11)
Olaf Krzysik - Jakub Jamrozik 1 3:1 (14/16, 11/9, 11/9, 11/6)
Jakub Chmielowski - Grzegorz Galej 1 3:2 (6/11, 13/11, 5/11, 14/12, 11/6)
Martyna Stachniak - Jacek Szajnik 1 0:3 (9/11, 8/11, 3/11)
Krystian Lewicki - Marek Padewski 1 1:3 (5/11, 6/11, 11/5, 5/11)
Olaf Krzysik - Jacek Szajnik 1 0:3 (3/11, 5/11, 7/11)
Adrian Żółkiewicz - Grzegorz Galej 1 0:3 (8/11, 6/11, 5/11)
Martyna Stachniak - Jakub Jamrozik 1 3:1 (8/11, 11/4, 11/4, 11/9)
Jakub Chmielowski - Marek Padewski 1 3:0 (11/5, 11/2, 11/5)