Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-03-06, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
UKS SP1 Leżajsk 14:4 LZS II Kąkolówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Kida - Krzysztof Skiba 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8)
Dariusz Kleczkowski - Gabriela Hadała 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:4)
Grzegorz Burek - Kamila Początek 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:9)
Krzysztof Klocek - Dominika Szozda 1 2:3 (8:11, 11:2, 9:11, 11:8, 6:11)
P. Kida / D. Kleczkowski - K. Skiba / D. Szozda 1 3:2 (7:11, 11:8, 3:11, 11:6, 11:8)
K. Klocek / G. Burek - N. Hadała / K. Początek 1 3:1 (11:9, 11:5, 5:11, 11:6)
Paweł Kida - Gabriela Hadała 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:8)
Dariusz Kleczkowski - Krzysztof Skiba 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:4, 11:9)
Krzysztof Klocek - Kamila Początek 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:7)
Grzegorz Burek - Dominika Szozda 1 2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 6:11, 12:14)
Paweł Kida - Kamila Początek 1 3:0 (11:9, 11:6, 12:10)
Grzegorz Burek - Krzysztof Skiba 1 1:3 (1:11, 9:11, 11:8, 7:11)
Andrzej Mazurkiewicz - Dominika Szozda 1 1:3 (1:11, 11:7, 6:11, 8:11)
Krzysztof Klocek - Gabriela Hadała 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
Paweł Kida - Dominika Szozda 1 3:2 (1:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:8)
Krzysztof Klocek - Krzysztof Skiba 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
Andrzej Mazurkiewicz - Kamila Początek 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 7:11, 11:8)
Grzegorz Burek - Gabriela Hadała 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)