Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-10-11, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:8 KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Patryk Dziuba - Dawid Sowa 1 3:2 (11:9, 7:11, 11:7, 7:11, 12:10)
Miłosz Misiuda - Stanisław Bać 1 3:0 (11:6, 12:10, 12:10)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:4, 13:11)
Michał Majcher - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 8:11)
P. Dziuba / M. Misiuda - M. Chwaszcz / M. Pięciak 1 2:3 (11:9, 6:11, 7:11, 11:3, 3:11)
M. Rzeźnikiewicz / M. Majcher - D. Sowa / S. Bać 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
Patryk Dziuba - Stanisław Bać 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:4)
Miłosz Misiuda - Dawid Sowa 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
Michał Majcher - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (11:5, 6:11, 11:9, 12:10)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Mateusz Pięciak 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 8:11)
Patryk Dziuba - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Dawid Sowa 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
Miłosz Misiuda - Mateusz Pięciak 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:2, 9:11, 11:9)
Michał Majcher - Dominik Guzek 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
Patryk Dziuba - Mateusz Pięciak 1 2:3 (6:11, 10:12, 11:7, 11:9, 8:11)
Jakub Dąbrowski - Dawid Sowa 1 0:3 (6:11, 9:11, 16:18)
Miłosz Misiuda - Mateusz Chwaszcz 1 3:2 (6:11, 10:12, 12:10, 14:12, 11:3)
Karol Lis - Dominik Guzek 1 1:3 (7:11, 12:10, 3:11, 9:11)