Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka Łętownia
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Jan Sum, Wólka Łętowska 4, 37-310 Nowa Sarzyna
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
www.arkaletownia.pl
Adres hali podstawowej:
sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Łętowni
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek
698 898 435
krzysiekklocek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
MOSiR w Nowej Sarzynie, ul. M Konopnickiej 2
Rodzaj stołów:
Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
plastikowe DHS 40+ *
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02335 Michał Klocek Polska 02.11.2001 41 20 123:60
02338 Łukasz Madej Polska 07.08.2000 41 20 123:60
02332 Jerzy Baran Polska 22.01.1996 34 10 102:30
02342 Dominik Stańko Polska 16.05.2001 33 20 99:60
02337 Krystian Kołodziej Polska 29.07.2004 11 4 33:12
02333 Marcin Doktor Polska 10.08.2004 6 6 18:18
02340 Grzegorz Rurak Polska 17.02.1994 4 3 12:9
02334 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 2 1 6:3
02341 Jakub Sałęga Polska 05.07.2005 0 0 0:0
02343 Marcin Węglarz Polska 01.05.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
PUKS Arka Łętownia GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 4:14 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
UKS SP Nr 1 Leżajsk PUKS Arka Łętownia 5:13 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika VI Rzeszów PUKS Arka Łętownia 2:16 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Niedźwiada Dolna PUKS Arka Łętownia 3:15 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia LKS Darowice-Koniuszki 15:3 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LKS Kańczuga PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
UKS Kępa I Dębica PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka III Brzostek PUKS Arka Łętownia 5:13 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
PUKS Arka Łętownia LKS Kańczuga 11:7 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły