Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Spektrum Karpol Słopnice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
34-650 Tymbark 491
Telefon:
606 891 565
E-mail:
urbanski@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słopnicach
Prezes Klubu:
Paweł Bolsęga
795 475 802
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Urbański
606 891 565
urbanski@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tymbarku
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 10 17 74:26
2. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 9 15 66:24
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 7 14 53:17
4. UKS Płomień Limanowa 8 13 54:26
5. PKS Kolping III Jarosław 7 12 45:25
6. Witmar Podwawelski Kraków 10 8 48:52
7. UKS TKKF MOSiR Dukla 9 8 40:50
8. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 5 32:48
9. UKS Villa Verde II Olesno 9 5 33:57
10. UKS Zarabie Myślenice 8 3 24:56
11. KS Bronowianka Kraków 8 2 21:59
12. KU AZS Politechnika III Rzeszów 9 0 20:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1154 Paweł Obrochta Polska 28.06.1981 7 9 20:24
1150 Adrian Kaim Polska 21.09.1997 7 9 19:21
1152 Paweł Madzula Polska 06.01.1976 6 10 15:27
1148 Paweł Bolsęga Polska 15.11.1994 4 12 8:28
1153 Łukasz Matusiak Polska 10.05.1997 0 0 0:0
1149 Piotr Dziedzic Polska 21.01.2001 0 0 0:0
1147 Henryk Bolsęga Polska 30.03.1971 0 0 0:0
1155 Piotr Obrochta Polska 07.07.1977 0 0 0:0
1159 Janusz Tabor Polska 29.05.1970 0 0 0:0
1160 Krzysztof Tabor Polska 06.09.1974 0 0 0:0
1158 Krzysztof Sobczak Polska 21.08.1961 0 0 0:0
1157 Grzegorz Palacz Polska 01.04.1982 0 0 0:0
1156 Łukasz Pach Polska 23.06.1991 0 0 0:0
1161 Adam Urbański Polska 05.12.1950 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 16:00

1
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Spektrum Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2019-11-15
g. 17:00

2
KS Spektrum Karpol Słopnice PKS Kolping III Jarosław 5:5 Szczegóły
2019-10-05
g. 12:00

3
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS TKKF MOSiR Dukla 3:7 Szczegóły
2019-11-30
g. 16:00

4
Witmar Podwawelski Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2019-10-26
g. 12:00

5
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Bronowianka Kraków 8:2 Szczegóły
2019-11-23
g. 14:00

6
UKS Płomień Limanowa KS Spektrum Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00

7
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 2:8 Szczegóły
2020-02-15
g. 11:00

8
UKS Zarabie Myślenice KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2020-01-14
g. 19:00

9
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika III Rzeszów 7:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 12:00

10
UKS Villa Verde II Olesno KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2020-02-15
g. 12:00

11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły