Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Gorce Nowy Targ
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
34-400 Nowy Targ, al. Tysiąclecia 74
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Gorce w Nowym Targu al. Tysiąclecia 74,
34-400 Nowy Targ
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Klag Tomasz
508-061-883
tomaszklag@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Waksmundzie,
ul. Na Równi 28, 34-431 Waksmund
Rodzaj stołów:
Butterfly Centrefold 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika II Rzeszów 11 20 77:33
2. UKS Płomień Limanowa 11 18 72:38
3. KS Gorce Nowy Targ 11 18 79:31
4. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 11 17 75:35
5. PKS Kolping III Jarosław 11 14 63:47
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 11 12 54:56

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. Witmar Podwawelski Kraków 11 10 56:54
2. KS Spektrum Karpol Słopnice 11 9 48:62
3. UKS Villa Verde II Olesno 11 6 40:70
4. UKS Zarabie Myślenice 11 6 39:71
5. KS Bronowianka Kraków 11 2 31:79
6. KU AZS Politechnika III Rzeszów 11 0 26:84

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4002 Tomasz Chyc Polska 10.12.1993 17 4 45:10
4005 Tomasz Klag Polska 23.10.1980 17 5 46:12
4003 Jakub Czyszczoń Polska 06.09.1993 15 6 33:15
4009 Marek Mozdyniewicz Polska 05.05.1981 15 7 36:18
4028 Bartłomiej Mrugała Polska 17.02.2005 0 0 0:0
4020 Wiktor Klag Polska 11.01.2007 0 0 0:0
4006 Tomasz Kowalczyk Polska 02.01.1978 0 0 0:0
4011 Marcin Wąsik Polska 23.03.1996 0 2 0:5

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-11
g. 14:00

1
PKS Kolping III Jarosław KS Gorce Nowy Targ 5:5 Szczegóły
2019-09-30
g. 18:30

2
KS Gorce Nowy Targ UKS Zarabie Myślenice 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 16:00

3
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 1:9 Szczegóły
2019-10-18
g. 19:00

4
KS Gorce Nowy Targ UKS Villa Verde II Olesno 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 6:4 Szczegóły
2020-01-19
g. 16:00

6
KS Gorce Nowy Targ KSTS MOSiR Karpaty Krosno 6:4 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00

7
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 2:8 Szczegóły
2020-01-04
g. 11:00

8
KS Gorce Nowy Targ UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2 Szczegóły
2020-01-15
g. 19:00

9
Witmar Podwawelski Kraków KS Gorce Nowy Targ 3:7 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

10
KS Gorce Nowy Targ KS Bronowianka Kraków 9:1 Szczegóły
2020-02-15
g. 11:00

11
UKS Płomień Limanowa KS Gorce Nowy Targ 5:5 Szczegóły
2020-03-01
g. 16:00

12
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Gorce Nowy Targ -:- Szczegóły
2020-03-07
g. 11:00

13
KS Gorce Nowy Targ UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
2020-03-14
g. 11:00

14
KS Gorce Nowy Targ PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
2020-04-18
g. 11:00

15
KS Gorce Nowy Targ KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
2020-05-09
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR Dukla KS Gorce Nowy Targ -:- Szczegóły