Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Villa Verde II Olesno
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 5, 33-210 Olesno
Telefon:
602 396 606
E-mail:
adamkiero@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 5, 33-210 Olesno
Prezes Klubu:
Marek Tatarczuch
602 347 795
marek.tatarczuch@villa-verde.eu
Osoba odpowiedzialna:
Adam Kieroński
602 396 606
adamkiero@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Reymonta 30, 33-100 Tarnów
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
Xushaofa ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS Politechnika II Rzeszów 13 24 1.846
2. UKS Płomień Limanowa 11 18 1.636
3. KS Gorce Nowy Targ 12 19 1.583
4. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 13 20 1.539
5. PKS Kolping III Jarosław 12 14 1.167
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 13 12 0.923

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. Witmar Podwawelski Kraków 12 12 1.000
2. KS Spektrum Karpol Słopnice 11 9 0.818
3. UKS Villa Verde II Olesno 12 7 0.583
4. UKS Zarabie Myślenice 12 7 0.583
5. KS Bronowianka Kraków 11 2 0.182
6. KU AZS Politechnika III Rzeszów 12 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
96 Konstyantyn Pushkarov Polska 23.03.1968 16 8 44:24
91 Adam Kieroński Polska 27.03.1969 11 13 27:33
100 Przemysław Błocho Polska 07.09.2001 6 16 13:39
98 Kamil Janiszewski Polska 16.03.1997 4 20 10:44
92 Radek Mrkvicka Czechy 31.03.1974 0 0 0:0
619 Radosław Łączyński Polska 02.03.1987 0 0 0:0
512 Tadeusz Łabędź Polska 02.10.1946 0 0 0:0
97 Tadeusz Motyka Polska 10.11.1961 0 0 0:0
518 Piotr Prochazka Polska 09.06.2004 0 0 0:0
519 Szymon Tobiasz Polska 02.07.2006 0 0 0:0
520 Kamil Wajda Polska 09.03.2003 0 0 0:0
94 Rafał Tatarczuch Polska 04.05.1998 0 0 0:0
93 Marek Tatarczuch Polska 14.09.1974 0 0 0:0
511 Tomasz Łabędź Polska 24.11.1975 0 0 0:0
516 Tomasz Prochazka Polska 04.02.1974 0 0 0:0
515 Paweł Kudła Polska 06.08.1985 0 0 0:0
101 Jakub Dychtoń Polska 14.07.1980 0 0 0:0
99 Sławomir Florek Polska 02.03.1977 0 0 0:0
513 Aleksander Dawidowski Polska 23.07.1997 0 0 0:0
510 Aleksandra Chrabąszcz Polska 25.09.1998 0 0 0:0
517 Tomasz Chmielewski Polska 08.03.1964 0 2 0:6
620 Krzysztof Furtak Polska 18.04.1970 0 0 0:0
522 Oskar Holeczko Polska 12.05.1998 0 0 0:0
521 Kacper Lipowicz Polska 08.05.2008 0 0 0:0
95 Grzegorz Adamiak Polska 27.03.1971 0 0 0:0
514 Damian Kowal Polska 16.03.1999 0 0 0:0
509 Tomasz Janiszewski Polska 19.02.1991 0 0 0:0
90 Daniel Lis Polska 17.08.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-12
g. 19:00

1
UKS Villa Verde II Olesno Witmar Podwawelski Kraków 4:6 Szczegóły
2019-09-21
g. 16:00

2
KS Bronowianka Kraków UKS Villa Verde II Olesno 2:8 Szczegóły
2019-12-21
g. 12:00

3
UKS Villa Verde II Olesno UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2019-10-18
g. 19:00

4
KS Gorce Nowy Targ UKS Villa Verde II Olesno 9:1 Szczegóły
2019-10-26
g. 12:00

5
UKS Villa Verde II Olesno UKS Zarabie Myślenice 5:5 Szczegóły
2019-11-23
g. 16:00

6
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Villa Verde II Olesno 4:6 Szczegóły
2020-01-06
g. 12:00

7
UKS Villa Verde II Olesno PKS Kolping III Jarosław 4:6 Szczegóły
2020-01-04
g. 12:00

8
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika II Rzeszów 1:9 Szczegóły
2020-01-18
g. 10:00

9
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2020-02-02
g. 12:00

10
UKS Villa Verde II Olesno KS Spektrum Karpol Słopnice 5:5 Szczegóły
2020-02-13
g. 18:00

11
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2020-02-29
g. 11:00

12
UKS Zarabie Myślenice UKS Villa Verde II Olesno 5:5 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS Villa Verde II Olesno KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
Witmar Podwawelski Kraków UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły