Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Witmar Podwawelski Kraków
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Komandosów 21, 30-334 Kraków
Telefon:
(12) 266 54 05
E-mail:
podwawelski@rocknroll.pl
WWW:
www.rocknroll.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Komandosów 21, 30-334 Kraków
Prezes Klubu:
Alojzy Nowak
(12) 266 54 05
podwawelski@rocknroll.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marek Strzałka
602 622 986
mwektor@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Białczyk
bialczyk.lukasz@gmail.com
506 734 380
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Joola World Cup 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 10 17 74:26
2. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 9 15 66:24
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 7 14 53:17
4. UKS Płomień Limanowa 8 13 54:26
5. PKS Kolping III Jarosław 7 12 45:25
6. Witmar Podwawelski Kraków 10 8 48:52
7. UKS TKKF MOSiR Dukla 9 8 40:50
8. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 5 32:48
9. UKS Villa Verde II Olesno 9 5 33:57
10. UKS Zarabie Myślenice 8 3 24:56
11. KS Bronowianka Kraków 8 2 21:59
12. KU AZS Politechnika III Rzeszów 9 0 20:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4036 Łukasz Białczyk Polska 08.09.1989 15 5 32:10
4050 Michał Majchrzak Polska 20.06.1999 13 7 29:17
4053 Sławomir Osika Polska 20.10.1990 10 10 26:30
4060 Marek Strzałka Polska 25.11.1969 3 17 8:48
4068 Dawid Gala Polska 29.09.2005 0 0 0:0
4067 Bartłomiej Gala Polska 03.09.2003 0 0 0:0
4066 Michał Bodnar Polska 08.10.2003 0 0 0:0
4069 Jakub Mikrut Polska 02.04.2003 0 0 0:0
4057 Tomasz Raputa Polska 28.01.1980 0 0 0:0
4045 Tomasz Janik Polska 02.07.1979 0 0 0:0
4052 Alojzy Nowak Polska 09.10.1964 0 0 0:0
4054 Michał Ostanek Polska 13.05.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-12
g. 19:00

1
UKS Villa Verde II Olesno Witmar Podwawelski Kraków 4:6 Szczegóły
2019-09-28
g. 13:00

2
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:7 Szczegóły
2019-12-01
g. 16:00

3
KSTS MOSiR Karpaty Krosno Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2019-11-30
g. 16:00

4
Witmar Podwawelski Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR Dukla Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2020-01-20
g. 20:00

6
PKS Kolping III Jarosław Witmar Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00

7
Witmar Podwawelski Kraków KS Bronowianka Kraków 7:3 Szczegóły
2020-01-24
g. 19:00

8
UKS Płomień Limanowa Witmar Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2020-01-15
g. 19:00

9
Witmar Podwawelski Kraków KS Gorce Nowy Targ 3:7 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

10
UKS Zarabie Myślenice Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2020-02-15
g. 16:00

11
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły