Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Bronowianka Kraków
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Zarzecze 124 A, 30-134 Kraków
Telefon:
(12) 636 94 33
E-mail:
sekretariat@bronowianka.pl
WWW:
www.bronowianka.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Zarzecze 124 A, 30-134 Kraków
Prezes Klubu:
Kazimierz Skrzypek
600005888
kskrzypek@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Karmoliński
509012877
karmol2@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adrian Piegza
515840822
adrianpiegza21@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Zarzecze 124 A, 30-134 Kraków
Rodzaj stołów:
Andro- Magnum S.C.
Rodzaj piłek:
Butterfly xxx białe GP40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 10 17 74:26
2. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 9 15 66:24
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 7 14 53:17
4. UKS Płomień Limanowa 8 13 54:26
5. PKS Kolping III Jarosław 7 12 45:25
6. Witmar Podwawelski Kraków 10 8 48:52
7. UKS TKKF MOSiR Dukla 9 8 40:50
8. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 5 32:48
9. UKS Villa Verde II Olesno 9 5 33:57
10. UKS Zarabie Myślenice 8 3 24:56
11. KS Bronowianka Kraków 8 2 21:59
12. KU AZS Politechnika III Rzeszów 9 0 20:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6548 Łukasz Knaga Polska 13.08.2003 11 5 25:11
6521 Chi Yin Wong Polska 17.04.1991 3 11 9:29
6535 Adrian Piegza Polska 10.09.2000 2 10 5:28
6541 Wojciech Bogacz Polska 19.01.2004 1 12 3:31
6522 Ka Wai Lam Polska 24.11.1989 0 0 0:0
6549 Maciej Kołek Polska 29.01.2004 0 6 0:12
6530 Szymon Kołodziej Polska 26.12.1996 0 0 0:0
6525 Witold Buczyński Polska 07.07.1993 0 1 0:2
6529 Paweł Jabłoński Polska 20.05.1987 0 2 0:6
6527 Maksym Chudzicki Polska 24.05.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-14
g. 14:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Bronowianka Kraków 4:6 Szczegóły
2019-09-21
g. 16:00

2
KS Bronowianka Kraków UKS Villa Verde II Olesno 2:8 Szczegóły
2019-09-14
g. 10:00

3
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Bronowianka Kraków 9:1 Szczegóły
2019-10-20
g. 15:00

4
KS Bronowianka Kraków KSTS MOSiR Karpaty Krosno 2:8 Szczegóły
2019-10-26
g. 12:00

5
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Bronowianka Kraków 8:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 15:00

6
KS Bronowianka Kraków UKS TKKF MOSiR Dukla 4:6 Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00

7
Witmar Podwawelski Kraków KS Bronowianka Kraków 7:3 Szczegóły
2020-02-12
g. 18:00

8
PKS Kolping III Jarosław KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
2020-02-08
g. 18:00

9
KS Bronowianka Kraków UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

10
KS Gorce Nowy Targ KS Bronowianka Kraków 9:1 Szczegóły
2020-02-16
g. 15:00

11
KS Bronowianka Kraków UKS Zarabie Myślenice -:- Szczegóły