Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Klocek
PUKS Arka Łętownia II
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 września 1971 r.
35
Występy
16
Zwycięstwa
19
Porażki
45.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 10 19 99:27
2. MLKS Nurt Przemyśl 11 19 107:52
3. PUKS Arka Łętownia II 11 15 91:69
4. UKS Kępa II Dębica 11 13 88:87
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 12 84:68
6. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 11 9 75:83
7. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10 8 76:87
8. PKS KOLPING Jarosław 10 8 59:77
9. LKS Strażak Sośnica 10 7 66:85
10. STS JORDAN w Woli Małej 10 6 69:78
11. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9 6 49:77
12. KS Szówsko 11 2 27:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Krzysztof Klocek - Józef Piątek 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
1 Krzysztof Klocek - Adam Michoń 1 1:3 (12:10, 5:11, 10:12, 5:11)
1 Krzysztof Klocek - Michał Andreasik 1 1:3 (11:5, 10:12, 7:11, 7:11)
1 Krzysztof Klocek - Kamil Gąsior 1 1:3 (11:8, 9:11, 2:11, 8:11)
2 Grzegorz Galej - Krzysztof Klocek 1 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 4:11, 11:7)
2 Dawid Rachfalski - Krzysztof Klocek 1 3:2 (11:13, 11:7, 9:11, 11:8, 11:8)
2 Dariusz Drożdż - Krzysztof Klocek 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:7)
3 Krzysztof Klocek - Natalia Maciałek 1 3:1 (16:14, 11:3, 4:11, 11:8)
3 Krzysztof Klocek - Martyna Gołąb 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
3 Krzysztof Klocek - Kinga Hawro 1 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 12:10, 11:6)
4 Grzegorz Papiernik - Krzysztof Klocek 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:5)
4 Michał Wójcik - Krzysztof Klocek 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 15:13)
4 Piotr Nykiel - Krzysztof Klocek 1 2:3 (3:11, 11:9, 7:11, 11:7, 6:11)
4 Tomasz Niemiec - Krzysztof Klocek 1 2:3 (5:11, 11:9, 11:6, 12:14, 8:11)
5 Krzysztof Klocek - Dariusz Karnas 1 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 6:11)
5 Krzysztof Klocek - Jarosław Drożdż 1 2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 3:11, 8:11)
5 Krzysztof Klocek - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:5)
6 Karol Wrotniak - Krzysztof Klocek 1 3:1 (8:11; 11:8; 13:11; 11:9)
6 Mikołaj Gerke - Krzysztof Klocek 1 2:3 (11:6; 5:11; 6:11; 11:7; 7:11)
6 Jakub Kopeć - Krzysztof Klocek 1 3:1 (11:4; 8:11; 11:7; 11:6)
7 Krzysztof Klocek - Wojciech Konkol 1 2:3 (8:11, 8:11, 13:11, 11:3, 9:11)
7 Krzysztof Klocek - Łukasz Paleczny 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:4)
7 Krzysztof Klocek - Kamil Bazan 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 6:11)
8 Krzysztof Borowiak - Krzysztof Klocek 1 3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:6)
8 Bartosz Sawa - Krzysztof Klocek 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:2, 11:8)
8 Piotr Blat - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
9 Krzysztof Klocek - Wojciech Marszał 1 1:3 (9:11, 4:11, 11:5, 6:11)
9 Krzysztof Klocek - Andrzej Ruta 1 3:2 (5:11, 11:7, 11:4, 8:11, 11:6)
9 Krzysztof Klocek - Patryk Międlar 1 3:2 (6:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:7)
9 Krzysztof Klocek - Michał Ruta 1 1:3 (5:11, 11:8, 6:11, 6:11)
11 Paweł Wohner - Krzysztof Klocek 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
11 Arkadiusz Suchy - Krzysztof Klocek 1 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
10 Zbigniew Ptasznik - Krzysztof Klocek 1 1:3 (10:12, 1:11, 11:8, 9:11)
10 Janusz Żygała - Krzysztof Klocek 1 0:3 (9:11, 8:11, 3:11)
10 Jakub Kondrat - Krzysztof Klocek 1 1:3 (9:11, 11:5, 7:11, 10:12)