Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 11 21 109:29
2. LZS Kąkolówka 10 17 97:33
3. LKS Brzostowianka II Brzostek 9 13 80:56
4. MLKS Nurt Przemyśl 9 12 78:67
5. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 11 12 88:83
6. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9 11 72:68
7. UKS Kępa II Dębica 11 11 81:92
8. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9 9 63:67
9. PKS KOLPING Jarosław 11 9 76:92
10. LKS Strażak Sośnica 11 3 67:103
11. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 11 3 53:107
12. UKS Spartakus Kolbuszowa 10 1 32:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-02-14, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:8 LKS Strażak Sośnica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Padewski - Maksymilian Mroczka 1 2:3 (6:11, 11:6, 11:9, 9:11, 8:11)
Grzegorz Galej - Jakub Kondrat 1 3:0 (11:1, 11:8, 11:6)
Jarosław Drożdż - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
Dariusz Karnas - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (5:11, 3:11, 3:11)
M. Padewski / J. Drożdż - M. Mroczka / J. Kondrat 1 0:3 (11:13, 6:11, 3:11)
G. Galej / D. Karnas - Z. Ptasznik / Ł. Ruchomski 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:5, 10:12, 11:6)
Marek Padewski - Jakub Kondrat 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:8)
Grzegorz Galej - Maksymilian Mroczka 1 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)
Dariusz Karnas - Zbigniew Ptasznik 1 3:1 (11:5, 11:5, 11:13, 11:9)
Jarosław Drożdż - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)
Marek Padewski - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
Jarosław Drożdż - Maksymilian Mroczka 1 1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 8:11)
Grzegorz Galej - Łukasz Ruchomski 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11)
Dariusz Karnas - Jakub Kondrat 1 3:2 (13:11, 7:11, 11:9, 9:11, 11:4)
Marek Padewski - Łukasz Ruchomski 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
Dariusz Karnas - Maksymilian Mroczka 1 1:3 (16:14, 5:11, 3:11, 7:11)
Grzegorz Galej - Zbigniew Ptasznik 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:6)
Jarosław Drożdż - Jakub Kondrat 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:7)