Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus Kolbuszowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 393 C, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
500 143 209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
Xushaofa Sports***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 13 25 129:31
2. LZS Kąkolówka 11 19 107:38
3. MLKS Nurt Przemyśl 11 15 97:83
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 12 15 93:87
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 14 94:75
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 12 89:93

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 12 13 91:96
2. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
3. PKS KOLPING Jarosław 12 11 86:97
4. LKS Strażak Sośnica 12 4 76:112
5. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 12 3 57:117
6. UKS Spartakus Kolbuszowa 13 1 44:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10619 Robert Stadnicki Polska 07.08.1971 17 18 51:54
10618 Jacek Stadnicki Polska 07.01.1986 13 21 39:63
10615 Walenty Plis Polska 12.02.1971 6 9 18:27
10614 Dawid Piorun Polska 28.09.1989 3 13 9:39
10616 Marek Puzio Polska 26.04.1968 2 14 6:42
10611 Tomasz Biestek Polska 10.07.1993 0 0 0:0
10622 Rafał Zuba Polska 03.05.1996 0 0 0:0
10620 Tomasz Stąpor Polska 22.06.1973 0 0 0:0
10612 Tadeusz Kardyś Polska 06.05.1960 0 0 0:0
10613 Marek Kret Polska 25.02.1982 0 7 0:21
10617 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 0 0 0:0
10610 Arkadiusz Biestek Polska 11.11.1994 0 2 0:6
10621 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 0 14 0:42

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Spartakus Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

5
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Kańczuga UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2020-12-18
g. 16:30

7
UKS Spartakus Kolbuszowa LZS Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
MLKS Nurt Przemyśl UKS Spartakus Kolbuszowa 10:1 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 3:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Spartakus Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica 7:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica UKS Spartakus Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2021-02-19
g. 17:00

13
UKS Spartakus Kolbuszowa PKS KOLPING Jarosław 2:10 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00

14
UKS Kępa II Dębica UKS Spartakus Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
PKS KOLPING Jarosław UKS Spartakus Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły