Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 4 8 40:7
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 4 8 40:16
3. MLKS Nurt Przemyśl 5 8 48:38
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 5 7 46:31
5. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4 7 39:24
6. LZS Kąkolówka 4 6 38:14
7. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3 4 26:13
8. UKS Kępa II Dębica 5 2 27:47
9. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 6 2 21:55
10. LKS Strażak Sośnica 4 1 21:39
11. PKS KOLPING Jarosław 5 1 22:49
12. UKS Spartakus Kolbuszowa 1 0 0:10
13. LKS Jar Kielnarowa 4 0 15:40

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-11-29, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
LKS Strażak Sośnica 9:9 MLKS Nurt Przemyśl

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Zbigniew Ptasznik - Łukasz Kalinowski 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
Łukasz Ruchomski - Weronika Pelc 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:3)
Wiesław Bukała - Łukasz Polak 1 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:9)
Piotr Szyndlar - Krzysztof Borowiak 1 0:3 (4:11, 2:11, 4:11)
W. Bukała / P. Szyndlar - Ł. Kalinowski / K. Borowiak 1 1:3 (12:10, 7:11, 8:11, 6:11)
Ł. Ruchomski / Z. Ptasznik - W. Pelc / Ł. Polak 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
Zbigniew Ptasznik - Weronika Pelc 1 3:0 (11:6, 11:3, 12:10)
Łukasz Ruchomski - Łukasz Kalinowski 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:6, 8:11, 10:12)
Piotr Szyndlar - Łukasz Polak 1 1:3 (11:9, 1:11, 7:11, 4:11)
Wiesław Bukała - Krzysztof Borowiak 1 0:3 (9:11, 2:11, 9:11)
Zbigniew Ptasznik - Łukasz Polak 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:3)
Wiesław Bukała - Łukasz Kalinowski 1 2:3 (8:11, 13:11, 9:11, 11:8, 4:11)
Łukasz Ruchomski - Krzysztof Borowiak 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
Andrzej Koba - Weronika Pelc 1 3:1 (11:3, 7:11, 11:2, 11:4)
Zbigniew Ptasznik - Krzysztof Borowiak 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 3:11)
Mieczysław Krakowiak - Łukasz Kalinowski 1 0:3 (6:11, 5:11, 1:11)
Łukasz Ruchomski - Łukasz Polak 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
Wiesław Bukała - Weronika Pelc 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:6)