Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2020-01-12, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
UKS Kępa III Dębica 10:8 KS Głobikowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Anna Gąsiorek - Mateusz Pieniążek 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
Kinga Strączek - Dominik Pieniążek 1 3:0 (13:11, 12:10, 11:3)
Gabriela Chmiel - Mirosław Zygmunt 1 2:3 (11:5, 7:11, 5:11, 11:9, 11:13)
Jakub Bilut - Leszek Asyngier 1 3:0 (11:9, 16:14, 11:8)
K. Strączek / A. Gąsiorek - L. Asyngier / M. Pieniążek 1 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:8, 11:9)
J. Bilut / G. Chmiel - D. Pieniążek / M. Zygmunt 1 2:3 (11:7, 11:4, 5:11, 4:11, 13:15)
Anna Gąsiorek - Dominik Pieniążek 1 3:2 (11 :7,8:11, 8:11, 11:7, 11:8)
Kinga Strączek - Mateusz Pieniążek 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:9)
Jakub Bilut - Mirosław Zygmunt 1 2:3 (11:9, 6:11, 10:12, 11:8, 7:11)
Gabriela Chmiel - Leszek Asyngier 1 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 5:11, 11:3)
Anna Gąsiorek - Mirosław Zygmunt 1 3:2 (11:7, 9:11, 10:12, 11:5, 11:8)
Gabriela Chmiel - Mateusz Pieniążek 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
Kinga Strączek - Leszek Asyngier 1 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:6, 11:8)
Jakub Bilut - Dominik Pieniążek 1 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)
Anna Gąsiorek - Leszek Asyngier 1 1:3 (9:11, 11:9, 11:13, 7:11)
Jakub Bilut - Mateusz Pieniążek 1 0:3 (4:11, 4:11, 5:11)
Kinga Strączek - Mirosław Zygmunt 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
Gabriela Chmiel - Dominik Pieniążek 1 3:2 (11:8, 11:13, 11:6, 10:12, 11:6)