Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus II Kolbuszowa
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 393 C, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
500 143 209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
Xushaofa Sports***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6577 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 28 4 84:12
7051 Tadeusz Kardyś Polska 06.05.1960 25 3 75:9
6581 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 23 13 69:39
6576 Marek Puzio Polska 26.04.1968 15 9 45:27
6573 Marek Kret Polska 25.02.1982 8 0 24:0
6571 Arkadiusz Biestek Polska 11.11.1994 6 2 18:6
6578 Jacek Stadnicki Polska 07.01.1986 4 0 12:0
6575 Walenty Plis Polska 12.02.1971 3 1 9:3
6580 Tomasz Stąpor Polska 22.06.1973 0 0 0:0
6582 Rafał Zuba Polska 03.05.1996 0 0 0:0
6572 Tomasz Biestek Polska 10.07.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-17
g. 11:00

1
KTS Zagorzyce UKS Spartakus II Kolbuszowa 8:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
UKS Spartakus II Kolbuszowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00

3
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus II Kolbuszowa 0:18 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
UKS Spartakus II Kolbuszowa KS Głobikowa 17:1 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Spartakus II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
ATS Bingo II Ropczyce UKS Spartakus II Kolbuszowa 5:13 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
KS Głobikowa UKS Spartakus II Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2020-02-27
g. 18:00

11
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS II Niedźwiada Dolna 18:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
UKS Spartakus II Kolbuszowa ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Spartakus II Kolbuszowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Spartakus II Kolbuszowa KTS Zagorzyce -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Kępa II Dębica UKS Spartakus II Kolbuszowa -:- Szczegóły