Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2020-01-08, godz. 18:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
KS Głobikowa 5:13 KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Kozioł - Jakub Kopeć 1 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
Mateusz Pieniążek - Robert Grabas 1 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:2, 8:11)
Leszek Asyngier - Mikołaj Gerke 1 0:3 (10:12, 9:11, 4:11)
Dominik Pieniążek - Karol Hubka 1 0:3 (1:11, 2:11, 4:11)
M. Pieniążek / D. Pieniążek - K. Hubka / R. Grabas 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11)
P. Kozioł / L. Asyngier - J. Kopeć / M. Gerke 1 2:3 (8:11, 11:9, 14:16, 11:5, 5:11)
Paweł Kozioł - Robert Grabas 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:3)
Mateusz Pieniążek - Jakub Kopeć 1 0:3 (5:11, 8:11, 10:12)
Mirosław Zygmunt - Mikołaj Gerke 1 2:3 (11:7, 6:11, 11:9, 4:11, 7:11)
Leszek Asyngier - Karol Hubka 1 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)
Paweł Kozioł - Mikołaj Gerke 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
Leszek Asyngier - Jakub Kopeć 1 2:3 (4:11, 10:12, 11:6, 11:8, 9:11)
Mateusz Pieniążek - Karol Hubka 1 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 8:11)
Mirosław Zygmunt - Robert Grabas 1 1:3 (9:11, 19:21, 11:9, 7:11)
Paweł Kozioł - Karol Hubka 1 2:3 (11:8, 11:8, 10:12, 7:11, 10:12)
Mirosław Zygmunt - Jakub Kopeć 1 1:3 (3:11, 11:9, 7:11, 8:11)
Mateusz Pieniążek - Mikołaj Gerke 1 3:2 (11:9,9:11,7:11, 11:9, 11:9)
Leszek Asyngier - Robert Grabas 1 3:1 (12:10, 8:11,11:5,11:8)