Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-12-18, godz. 18:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 18:0 UKS Kępa III Dębica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mikołaj Gerke - Gabriela Chmiel 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
Karol Hubka - Kinga Strączek 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:6)
Jakub Kopeć - Szymon Ciborowski 1 3:0 (11:0, 11:6, 11:1)
Robert Grabas - Karol Kukla 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
J. Kopeć / M. Gerke - S. Ciborowski / G. Chmiel 1 3:0 (11:3, 11:1, 11:4)
K. Hubka / R. Grabas - K. Strączek / K. Kukla 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
Karol Hubka - Szymon Ciborowski 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
Jakub Kopeć - Kinga Strączek 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:4)
Robert Grabas - Gabriela Chmiel 1 3:1 (11:7, 17:15, 7:11, 14:12)
Mikołaj Gerke - Karol Kukla 1 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
Karol Hubka - Gabriela Chmiel 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
Mikołaj Gerke - Kinga Strączek 1 3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:2)
Jakub Kopeć - Karol Kukla 1 3:0 (11:5, 11:6,11:3)
Robert Grabas - Szymon Ciborowski 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
Karol Hubka - Karol Kukla 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
Robert Grabas - Kinga Strączek 1 3:2 (14:16, 8:11, 11:9, 11:7, 11:6)
Jakub Kopeć - Gabriela Chmiel 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:4)
Mikołaj Gerke - Szymon Ciborowski 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:3)