Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-10-20, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
UKS Spartakus II Kolbuszowa 10:8 KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jan Wąsik - Robert Grabas 1 1:3 (13:11,11:13,2:11,7:11)
Marek Puzio - Mikołaj Gerke 1 1:3 (3:11,12:10,11:13,20:22)
Tadeusz Kardyś - Jakub Kopeć 1 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:9)
Jan Wąsik - Karol Hubka 1 1:3 (6:11,11:6,7:11,8:11)
T. Kardyś / M. Puzio - R. Grabas / J. Kopeć 1 3:0 (11:5,11:9,12:10)
J. Wąsik / A. Serafin - K. Hubka / M. Gerke 1 2:3 (12:10,9:11,9:11,11:9,7:11)
Tadeusz Kardyś - Mikołaj Gerke 1 3:1 (11:8,8:11,12:10,11:7)
Marek Puzio - Jakub Kopeć 1 2:3 (11:9,8:11,11:8,9:11,8:11)
Marek Puzio - Karol Hubka 1 0:3 (7:11,3:11,5:11)
Jan Wąsik - Jakub Kopeć 1 2:3 (11:7,11:8,8:11,7:11,4:11)
Tadeusz Kardyś - Robert Grabas 1 3:2 (11:8,8:11,11:7,9:11,11:9)
Tadeusz Kardyś - Karol Hubka 1 3:2 (11:7,9:11,11:9,5:11,11:8)
Jan Wąsik - Mikołaj Gerke 1 3:0 (11:5,11:6,11:9)
Marek Puzio - Robert Grabas 1 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:9)
Aleksander Serafin - Karol Hubka 1 0:3 (4:11,10:12,10:12)
Aleksander Serafin - Robert Grabas 1 3:1 (6:11,11:6,11:5,11:3)
Aleksander Serafin - Mikołaj Gerke 1 3:0 (11:7,11:5,11:5)
Aleksander Serafin - Jakub Kopeć 1 3:1 (11:9,5:11,11:5,11:6)