Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Witmar Podwawelski Kraków
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Komandosów 21, 30-334 Kraków
Telefon:
(12) 266 54 05
E-mail:
podwawelski@rocknroll.pl
WWW:
www.rocknroll.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Komandosów 21, 30-334 Kraków
Prezes Klubu:
Alojzy Nowak
(12) 266 54 05
podwawelski@rocknroll.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marek Strzałka
602 622 986
mwektor@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Janik
502 019 626
tjanik@poczta.onet.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Joola World Cup 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40 +***STTNG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 16 28 119:41
2. UKS Płomień Limanowa 16 25 92:68
3. KS Bronowianka Kraków 16 22 104:56
4. Witmar Podwawelski Kraków 16 22 103:57
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 16 14 84:76
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 16 14 76:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 16 15 74:86
2. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 14 67:93
3. UKS Villa Verde II Olesno 16 14 78:82
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 16 14 80:80
5. LUKS Galux Skrzyszów 16 10 59:101
6. MLKS Nurt Przemyśl 16 0 24:136

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3264 Michał Majchrzak Polska 20.06.1999 23 7 46:14
3267 Sławomir Osika Polska 20.10.1990 20 8 60:24
3253 Łukasz Białczyk Polska 08.09.1989 16 14 48:42
3260 Tomasz Janik Polska 02.07.1979 12 7 25:15
3274 Marek Strzałka Polska 25.11.1969 5 8 10:16
3266 Alojzy Nowak Polska 09.10.1964 0 0 0:0
3270 Agnieszka Pietrzak Polska 15.03.2000 0 0 0:0
3269 Adrian Piegza Polska 10.09.2000 0 0 0:0
3265 Radosław Morek Polska 18.03.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS TKKF MOSiR Dukla Witmar Podwawelski Kraków 4:6 Szczegóły
2018-10-13
g. 16:00

2
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika II Rzeszów 9:1 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00

3
LUKS Galux Skrzyszów Witmar Podwawelski Kraków 3:7 Szczegóły
2018-10-27
g. 16:00

4
Witmar Podwawelski Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2018-11-10
g. 18:00

5
UKS Płomień Limanowa Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2018-11-17
g. 17:00

7
Witmar Podwawelski Kraków KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 16:00

8
KSTS MOSiR Karpaty Krosno Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2019-02-10
g. 16:00

9
Witmar Podwawelski Kraków KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2019-01-27
g. 15:00

10
UKS Villa Verde II Olesno Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2019-02-02
g. 14:00

11
Witmar Podwawelski Kraków MLKS Nurt Przemyśl 10:0 Szczegóły
2019-04-03
g. 17:00

12
KS Bronowianka Kraków Witmar Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

13
Witmar Podwawelski Kraków UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2019-04-13
g. 13:00

14
KS Spektrum Karpol Słopnice Witmar Podwawelski Kraków 4:6 Szczegóły
2019-04-17
g. 19:00

15
KS Gorce Nowy Targ Witmar Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2019-05-11
g. 16:00

16
Witmar Podwawelski Kraków UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2 Szczegóły